top of page

Diamentowa Liga Chorzów 2023 - Bilety Online

Trwa sprzedaż biletów na Diamentową Ligę w Chorzowie! Jedne z najbardziej prestiżowych zawodów lekkoatletycznych na świecie od ubiegłego roku goszczą na Stadionie Śląskim. 16 lipca, w ramach Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej, wystąpi tutaj elita światowej lekkoatletyki. 

Diamentowa Liga Chorzów - ceny i typy biletów

Wejściówki na Diamentową Ligę w Chorzowie są bardzo zróżnicowane - dzięki temu każdy może zdecydować się na rodzaj biletu odpowiedni dla siebie. Najtańsze bilety można zakupić już za 10 złotych. Te w najlepszych miejscach trybun, m.in. przy linii mety, są dostępne za 99 zł. Co jeszcze proponujemy? Obiekt został podzielony na cztery kategorie cenowe:

  • Kategoria Diamentowa - ceny biletów 99 zł,

  • Kategoria Złota - 59 zł,

  • Kategoria Srebrna - 29 zł,

  • Kategoria Brązowa - 10 zł.

Oprócz tego w ofercie znajduje się także sektor biznes, gdzie w cenie biletu proponowany jest dostęp do cateringu. Dostępny jest również pakiet 3+1, czyli możliwość zakupu 4 biletów w cenie 3. Tutaj obowiązuje jedynie warunek, że klienci, którzy zakupią pakiet 3+1, muszą wejść na teren wydarzenia jednocześnie. Ponadto, wstęp dla dzieci do 6. roku życia włącznie jest bezpłatny – pod opieką opiekuna posiadającego bilet. W sprzedaży są również bilety na Diamentową Ligę dla osób z niepełnosprawnością, poruszających się na wózku inwalidzkim: w tym wypadku prosimy o kontakt pod adresem mailowym: niepelnosprawni@ebilet.pl

W sprawie wynajmu Loży VIP zapraszamy do kontaktu: bilety@memorialkamili.pl.

Diamentowa Liga w Polsce
Oferta dla rodzin i grup zorganizowanych

Cennik biletów na Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej ustalony został w oparciu o ankiety uzyskane od fanów wydarzenia. Dzięki temu wstęp na Diamentową Ligę w Chorzowie będzie najtańszym w nadchodzącym sezonie! Przywiązujemy dużą wagę do tego, by wydarzenie miało charakter familijny i było postrzegane jako spotkanie integrujące ze sobą różne grupy ludzi. Chcemy, by odbierano nas tak, jak my odbieraliśmy Kamilę. Dla nas była osobą, która jednoczyła wokół siebie ludzi. Dlatego od lat podkreślamy integracyjny charakter mityngu, proponując w ofercie specjalne wejściówki na Diamentową Ligę dla rodzin, grup znajomych, szkół czy klubów sportowych (chociażby wspomniany już pakiet 3+1, czyli 4 bilety w cenie 3, a także bezpłatne wejście dla dzieci do 6. roku życia). Przygotowaliśmy ofertę dla grup zorganizowanych z atrakcyjnymi cenami zakupu biletów na Memoriał Kamili Skolimowskiej, skierowaną do specjalnych sektorów dla fanów lekkiej atletyki, którzy wspólnie chcieliby przeżywać największe sportowe emocje. Obniżona cena biletu obowiązuje przy zamówieniu minimum 20 sztuk.

Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej to jedno z najważniejszych wydarzeń sportowych w Polsce. Przyciąga co roku wielu znakomitych zawodników z całego świata, przyczyniając się do promocji lekkiej atletyki oraz pielęgnowania pamięci o najmłodszej polskiej mistrzyni olimpijskiej, Kamili Skolimowskiej. W sprawie zakupu biletów na Diamentową Ligę na Stadionie w Chorzowie serdecznie zapraszamy do kontaktu pod adresem: bilety@memorialkamili.pl.

Kontakt

Dziękujemy za wiadomość

bottom of page