top of page
Szukaj

Im szybciej, tym taniej! Rusza sprzedaż biletów.

10 złotych – tyle kosztuje najtańszy bilet wstępu na mityng Diamentowej Ligi w Polsce. Elita światowej lekkoatletyki wystąpi na Stadionie Śląskim 16 lipca – w ramach Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej. Nie warto zwlekać z rezerwacją wejściówek. Limitowana liczba będzie do nabycia w specjalnej ofercie świąteczno-noworocznej.Po wysoko ocenionym przez kibiców i władze Diamentowej Ligi teście, który na Stadionie Śląskim odbył się latem tego roku, Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej od kolejnego znajdzie się na stałe w kalendarzu elitarnej serii – już jako jej pełnoprawny członek. To oznacza, że w kolejnych latach polscy fani lekkoatletyki będą mieli na wyciągnięcie ręki największe globalne gwiazdy dyscypliny, na czele z mistrzami olimpijskimi i rekordzistami świata.


Mimo, że przyszłoroczne wydarzenie zaplanowano dopiero na 16 lipca, już teraz rusza sprzedaż biletów na historyczny mityng. Najtańsze będzie można zakupić już od 10 złotych. Te w najlepszych miejscach trybun, m.in. przy linii mety, są dostępne za 89 zł. Ale tylko w pierwszych tygodniach sprzedaży.


– To świąteczno-noworoczna oferta dla wiernych fanów lekkoatletyki. Po bilety może już teraz sięgnąć każdy, kto chce mieć pewność, że obejrzy zawody z najdogodniejszego dla siebie miejsca. Warto o tym pomyśleć, szczególnie że promocyjna cena dotyczy limitowanej liczby wejściówek. Potrwa tylko na początku dystrybucji – zapowiada Piotr Małachowski, w przeszłości zwycięzca Diamentowej Ligi, a obecnie dyrektor sportowy me-moriału „Kamy”. Były dyskobol wyjaśnia, że cennik jest uzależniony nie tylko od daty zakupu. Obiekt został podzielony na cztery kategorie cenowe, a także sektor biznes oferu-jący w cenie biletu dostęp do cateringu. Oczywiście, najcenniejsze będą te bilety, które zapewnią miejsca z najbardziej atrakcyjną widocznością. Organizatorzy chcą dać możli-wość zagwarantowania dla siebie takich krzesełek, które najlepiej zadowolą zaintereso-wanych. Do tej pory stadion pozostawał otwarty. Kto przychodził na mityng zbyt późno, często musiał liczyć się z tym, że usiądzie dalej od interesujących go wydarzeń. Część kibiców, która miała do pokonania dłuższą drogę na Śląsk, podróżowała w niepewności, czy w ogóle uda im się przejść przez bramki. Niekiedy z tego powodu rezygnowali. Teraz ten problem zniknie.– Przy ustalaniu cen za wejściówki wsłuchaliśmy się w głos kibiców. Bazowaliśmy na wiedzy, którą podczas ostatniej edycji pozyskaliśmy za pośrednictwem ankiet, w których fani sami wpisali własną wycenę wartości naszego eventu. Wyszło nam, że będziemy najtańszą Diamentową Ligą w sezonie, z ofertą bardzo konkurencyjną m.in. względem meczów siatkówki czy konkursów skoków narciarskich. Dla porównania, najtańsze bilety na mityng w Londynie będą kosztowały więcej niż najdroższe u nas. Tymczasem jakość sportową i atrakcje wokół obiektu będziemy mieli co najmniej tak samo solidne – mówi Małachowski.


W ankietach aż 75 procent kibiców na stadionie zadeklarowało, że sierpniowy mityng był doskonały. Stwierdzili również, że zawody pamięci „Kamy” mają charakter familijny i jednoczą ludzi. – A to cieszy nas najbardziej, bo to ważne, żeby odbierano nas tak, jak my odbieraliśmy Kamilę, jako osobę, które jednoczyła wokół siebie ludzi. Integracyjny charakter mityngu sami obserwujemy od lat. O możliwość wejścia na stadion regularnie pytają całe rodziny, większe grupy znajomych czy szkoły lub kluby sportowe. Stąd w ofercie znajduje się pakiet 3+1 (czyli 4 bilety w cenie 3). Dzieci do 6. roku życia wejdą na stadion całkowicie za darmo – zapowiada Marcin Rosengarten, szef komitetu organizacyjnego. Bilety dystrybuuje platforma eBilet.pl.

– Wierzę, że 16 lipca 2023 roku zapełnimy Stadion Śląski. Warto – uważa Małachowski.


DIAMENTOWA LIGA SILESIA MEMORIAŁ KAMILI SKOLIMOWSKIEJ CENNIK: KATEGORIA BIZNES: 450 zł

KATEGORIA DIAMENTOWA: 89 zł

KATEGORIA ZŁOTA: 59 zł

KATEGORIA SREBRNA: 29 zł

KATEGORIA BRĄZOWA: 10 zł


W razie pytań zapraszamy do kontaktu: bilety@memorialkamili.pl

1062 wyświetlenia

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page