top of page
Szukaj

Memoriał gra dla WOŚP! Wylicytuj wejście VIP na mityng!

Nie tylko polscy lekkoatleci, ale i Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej bierze udział w 31. finale Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do wylicytowania na aukcjach mamy m.in. specjalny bilet na Diamentową Ligę!


To już tradycja, że finały Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy są znakomitą okazją do wzbogacenia się o wartościowe eksponaty. Swoje pamiątki przekazują na cele charytatywne najwięksi polscy sportowcy. Często w imię wyższej idei pozbywają się czegoś, co ma dla kibiców i ich samych ogromną wartość sentymentalną. Tak jest i tym razem – wszystko w celu wsparcia walki z sepsą, na który to cel w 2023 roku zbiera ekipa Jurka Owsiaka.

Ale i my, Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej, chcieliśmy dołożyć do tego swoją cegiełkę.

Dlatego trzy osoby, które 16 lipca zasiądą na trybunach Stadionu Śląskiego, będą mogły powiedzieć, że faktycznie wsparli WOŚP tym, że wspierają lekkoatletykę. Na aukcjach trwają licytacje zaproszeń na Memoriał Kamili. Do zdobycia jest wejście VIP z cateringiem albo podwójna wejściówka na sektor w kategorii srebrnej. Oczywiście, do biletów w obu przypadkach załączamy również kolekcję autografów polskich gwiazd Królowej Sportu!

Aukcje kończą się 10 lutego. Wygrać każdą z nich może tylko jedna osoba, ale spokojnie – 16 lipca na Diamentowej Lidze znajdzie się miejsce dla każdego. Trwa regularna sprzedaż biletów na platformie eBilet.pl.

>> LICYTACJA BILETU VIP Z CATERINGIEM

https://allegro.pl/oferta/zaproszenie-vip-z-autografami-diamentowa-liga-13203970481


>> LICYTACJA PODWÓJNEGO BILETU W KAT. SREBRNEJ

https://allegro.pl/oferta/2-zaproszenia-i-autografy-diamentowa-liga-chorzow-13203895505


>> SPRZEDAŻ BILETÓW NA MITYNG W EBILET.PL

https://www.ebilet.pl/sport/lekkoatletyka/memorial-kamili-skolimowskiej?partner=fundacjakamiliskolimowskiej

66 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

50 DNI!

bottom of page