top of page
Szukaj

Pomóż przy Diamentowej Lidze! Szukamy wolontariuszy.

16 lipca Stadion Śląski na jeden dzień stanie się najważniejszym miejscem światowej lekkoatletyki. Największe gwiazdy tego sportu wystartują w mityngu Diamentowej Ligi. Ale Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej, który został jej częścią, nie uda się bez waszego wsparcia. Rozpoczęliśmy zapisy na wolontariat!Od tego roku, przez przynajmniej pięć sezonów, Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej będzie częścią Diamentowej Ligi – najbardziej prestiżowego cyklu w lekkoatletyce na świecie. Już teraz wiadomo, że 16 lipca na Stadionie Śląskim wystąpią m.in. rekordzista świata w skoku o tyczce Armand Duplantis, mistrzowie olimpijscy z Tokio Mutaz Essa Barshim i Gianmarco Tamberi, a także cała śmietanka reprezentacji Polski, na czele z młociarzami i biegaczkami na 400 metrów. Tego lata komitet organizacyjny mityngu postawił sobie za cel: przeprowadzić najlepsze zawody lekkoatletyczne, jakie kiedykolwiek widziano w naszym kraju. Ale to możliwe tylko, jeśli w wykonaniu zadania pomogą nam wolontariusze.


Właśnie uruchomiliśmy formularz aplikacyjny dla chętnych, którzy z bliska chcieliby przeżyć święto sportu na Śląsku. Dołącz do diamentowego zespołu i stań się częścią ekipy, która tworzy historię! To wspaniała okazja do zdobycia doświadczenia niezbędnego w pracy, przy organizacji innych imprez, a także weryfikacji własnych umiejętności, poszerzenia swojego CV, odbycia praktyk studenckich czy poznania środowiska organizatorów wydarzeń masowych.


KOGO SZUKAMY?


• Wszystkich powyżej 16. roku życia.

• Osób dyspozycyjnych, gotowych do działania, chcących poszerzyć kompetencje.

• Osób zaangażowanych i odpowiedzialnych.

• Doświadczenie nie jest wymagane! Każdy znajdzie coś dla siebie.

• Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

• Pozytywne nastawienie niezbędne!

W zamian za wasze zaangażowanie oferujemy przygodę, którą – miejmy nadzieję – zapamiętacie do końca życia. Tak blisko największych gwiazd sportu, jak nasi wolontariusze, w trakcie Diamentowej Ligi w Polsce nie będzie nikt.


Formularz zgłoszeniowy i wszystkie szczegóły dotyczące współpracy z wolontariuszami znajdują się na naszej stronie internetowej. Do zobaczenia 16 lipca na Śląskim!

398 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie

50 DNI!

bottom of page