top of page
Szukaj

Zbierz ekipę, kibicuj lekkoatletom i zdobądź sprzęt sportowy!

Wyjątkowa, pierwsza Diamentowa Liga w historii polskiej lekkoatletyki to niepowtarzalna okazja do promocji lekkoatletyki. Także tej lokalnej. 6 sierpnia przyjdź na Stadion Śląski w grupie i wygraj sprzęt sportowy dla swojego klubu lub szkoły!

6 sierpnia 2022 roku będzie historycznym dniem w kalendarzu polskiego sportu. Tego dnia Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej oficjalnie stanie się częścią Diamentowej Ligi. O tym, że polska Królowa Sportu zasługuje na ugoszczenie najbardziej prestiżowego cyklu World Athletics, środowisko powtarzało od lat. Podobnie jak od lat memoriał „Kamy” znajdował się w absolutnej czołówce najlepszych imprez na świecie. Suma wartości wyników, jakie padały w kolejnych edycjach najważniejszego mityngu rozgrywanego w „Kotle Czarownic”, regularnie stawiała Śląsk wśród takich lokalizacji jak Monako, Paryż czy Oslo. To miasta, które od początku miały miejsce w diamentowym kalendarzu. Znalezienie się w takim gronie jest dla nas zaszczytem.

Marzymy, abyście 6 sierpnia z trybun poprowadzili doping, jakiego na polskiej lekkoatletyce jeszcze nie było. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs dla grup. Wystarczy zebrać się w grupę — kolegów z klasy, szkoły, klubu sportowego lub bliskich i znajomych — i wspólnie dopingować światową elitę. Dlaczego warto to zrobić? Uważamy, że możemy w ten sposób pomóc sobie nawzajem! Dlatego jeśli pojawicie się na stadionie w sile 300 gardeł, wasza szkoła lub klub otrzyma pięć tysięcy złotych na zakup sprzętu sportowego!

Szczegóły konkursu w regulaminie. Zgłoszenia grup przyjmowane są pod adresem promo@memorialkamili.pl. Warto zacząć zbierać ekipę już dziś!


REGULAMIN KONKURSU Zbierz ekipę i kibicujcie razem 6 sierpnia 2022
.pdf
Download PDF • 78KB

1266 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page