top of page
Szukaj

Zeskanuj kod i bądź na bieżąco z wydarzeniami mityngu!

W sobotę 6 sierpnia Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej oficjalnie zacznie nowy etap historii polskiej lekkoatletyki i zostanie Diamentową Ligą. Dla kibiców, którzy przyjdą na stadion śledzić nasze zawody, przygotowaliśmy intuicyjny niezbędnik. Interaktywna aplikacja zawiera wszystkie informacje o tym, co akurat dzieje się na Stadionie Śląskim!

Przez ponad cztery godziny rywalizacji na Stadionie Śląskim będzie działo się naprawdę dużo. Zlot gwiazd, rekordy, wartościowe wyniki życiowe – to wszystko w lekkoatletyce ma największe znaczenie, ale z racji obszerności całej dyscypliny nie jest najłatwiejsze do zapamiętania. Dlatego zespół Silesia Memoriału Kamili Skolimowskiej wychodzi naprzeciw oczekiwaniom kibiców. Wystarczy mieć na trybunach własny telefon z dostępem do Internetu.

Kibice, którzy 6 sierpnia od godz. 13.30 będą śledzić na żywo diamentowy mityng, będą mogli zeskanować widoczne w różnych miejscach kody QR. Te zaprowadzą ich prosto na stronę internetową, gdzie w trybie rzeczywistym będą wyświetlały się wyniki zawodów i skrótowe opisy najważniejszych wydarzeń memoriału. Kibice znajdą tam m.in. zapowiedzi poszczególnych konkurencji, terminarz i dokładne zasady rozgrywania rywalizacji.

– Chcielibyśmy też przybliżyć fanom sylwetki naszych gwiazd. Pod kodem QR znajdują się biografie tych najważniejszych, które w sobotę na Śląsku powalczą o zwycięstwa i rekordy – informuje Piotr Małachowski, dyrektor sportowy memoriału „Kamy”. Kibice, mając w trakcie zawodów uruchomioną stronę diamentowaliga.memorialkamili.pl, dostaną przejrzyste, łatwe w obsłudze wsparcie merytoryczne. Ale również niespodziankę. Każdy chętny będzie mógł poczuć się pełnoprawnym uczestnikiem Diamentowej Ligi i otrzymać wirtualny numer startowy ze swoim nazwiskiem. Numery są identyczne jak te, które na strojach będą mieli lekkoatleci. Po powrocie do domu taki numer będzie można np. pobrać na swój adres e-mail i wydrukować na pamiątkę. Silesia Memoriał Kamili Skolimowskiej w randze Diamentowej Ligi 6 sierpnia na Stadionie Śląskim od 13.30. Główny program rusza o 16.

637 wyświetleń

Ostatnie posty

Zobacz wszystkie
bottom of page